Junajted u nadoknadi meča izvukao bod protiv Čelsija! (VIDEO)

U derbiju 13. kola Premijer lige, fudbaleri Čelsija i Mančester junajteda odigrali su nerešeno 1:1.

Na “Stamford Bridžu” viđeno je dosadnih 86 minuta fudbala u kojima nije bilo mnogo prilika i atraktivne igre.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a jedan od ključnih momenata meča desio se u drugom periodu igre kada je  Skot Mekotminej sa obe ruke nekoliko sekundi držao i vukao Armanda Brohu, koji je na kraju pao u šesnaestercu rivala i sudija je pred sobom imao laku odluku.

Loptu je na belu tačku stavio Žoržinjo i rutinski matirao De Heu za 1:0.

Ličilo je sve na to da će “Plavci” odneti pobedu u ovom meču, ali utakmica je produžena čak šest minuta, a u četvrtom je centrirao Luk Šo, najviši u skoku bio Kazemiro kojeg je lopta i te kako poslušala.

Arisabalaga ju je zakačio, zatim se odbila od stative, ali nekako celim obimom prešla gol-liniju za izjednačenje i konačnih 1:1.

NBA liga donela odluku: On je najbolji trener elitnog takmičenja

Trener košarkaša Oklahome Mark Dagnolt proglašen je za najboljeg trenera u NBA ligi, objavilo je to takmičenje. Dagnolt je predvodio...