Remi TSC-a i Čukaričkog u Bačkoj Topoli!

U okviru 16. kola Super lige, fudbaleri TSC-a i Čukaričkog su odigrali nerešeno u Bačkoj Topoli.

Domaći tim je poveo posle kornera koji je Luka Ilić izveo u 25. minutu meča, kada se pred golom gostiju najbolje snašao Petar Ratkov i savladao golmana Mićovića – 1:0.

Čukarički je takođe izjednačio posle prekida, početkom drugog poluvremena, kada je Đorđe Ivanović centrirao, a Uroš Drezgić pogodio za konačnih 1:1.

Ovo je bio susret trećeg i četvrtog tima na tabeli, a ovim remijem TSC je na trećem mestu zadržao tri boda prednosti u odnosu na Čukarički.

POČEO JE SPEKTAKL: Ovako su Grobari pozdravili ljubimce pred Olimpijakos (VIDEO)

Košarkaši Partizana u ovim trenucima su počeli duel 32. kola Evrolige protiv Olimpijakosa. Crno-beli se bore za plej-in. Pirejcima meč...