SERIJA A: Napoli savladao Romu (VIDEO)

Fudbaleri Napolija savladali su kao gosti Romu u derbiju 11. kola Serije A rezultatom 1:0.

Gol odluke u derbiju kola viđen je u 81. minutu, kada je Viktor Osimen bio strelac. Nigerijac je posle dodavanja Politana iskoristi grešku domaći, a potom iskosa sa desne strane preciznim udarcem matirao golmana Rome.

Prvo poluvreme nije bilo toliko zanimljivo, a najzanimljviji trenutak viđen je u 38. minutu, kad je sudija svirao jedanaesterac za Napoli, ali je posle pregledanog snimka poništio svoju odluku.

U drugom delu šanse za Napoli nisu iskoristili Losano i Elmas, a priliku je imao i strelac pobedonosnog gola.

Napoli je trenutno prvi na tabeli Serije A, dok se Roma nalazi na petom mestu.

Još jedan poraz Partizana: TSC bolji od crno-belih

U okviru 32.kola Superlige fudbaleri Partizana su na svom terenu izgubili od TSC-a rezultatom 1:2. Poluvreme u Humskoj završeno je...