Trener Fiorentine govorio o Joviću posle gola u 90. minutu, pomenuo i reakciju Milenkovića kod gola Džeka

Fudbaleri Fiorentine nisu uspeli da slave u sinoćnjem okršaju protiv Intera, posle pogotka Mhitarijana u 95. minutu.

Samo malo ranije činilo se da neće biti tako, pošto je Luka Jović konačno postigao gol – i to kakav – za izjednačenje na 3-3 posle akcije kolega iz reprezentacije Alekse Terzića i Nikole Milenkovića.

Trener tima iz Firence govorio je nakon meča o srpskom napadaču.

Kada napadač ne postigne gol, to je najgora stvar za njega i utiče na njegovo samopouzdanje. Jović je veoma osetljiv čovek, došao je ovde želeći da se dokaže svetu, povredio se i mučio se, ali ako svi rade zajedno, nadam se da ovi golovi mogu biti pozitivan podsticaj za sve, izjavio je trener ljubičastih.

On je pomenuo i reakciju Nikole Milenkovića kod pobedonosnog gola Neroazura, a smatra da ga je Edin Džeko faulirao tom prilikom.

Ne znam šta da kažem. Još jedna sumnjiva sudijska odluka, bio je faul – Nikola je bio u pravoj poziciji, Džeko mu je čak povukao dres. Nije prva takva odluka na našu štetu, ocenio je Italijano.

Real Madrid šokirao Siti na Etihadu i obezbedio plasman u polufinale LŠ (VIDEO)

U revanš meču četvrtfinala Lige šampiona Real Madrid pobedio je Mančester siti psole penala. Posle 90 minuta bilo je...