LIGA ŠAMPIONA: Čelsi overio osminu finala (VIDEO)

Fudbaleri Čelsija, savladali su Salcburg (2:1) na gostovanju u 5. kolu Lige šampiona. Izabranici Grejema Potera obezbedili su plasman u nokaut fazu sa prvog mesta u grupi.

Plavci su u prvom poluvremenu bili dominantni po posedu i broju šuteva na gol.

Iz udarca Matea Kovačića u 23. minutu su stigli do vođstva.

Nastavak je doneo novo uzbuđenje.

Austrijski tim stigao je do izjednačenja u 49. minutu a Adamu je iskoristio dodavanje Vobera.

Tim sa Stanford Bridža ponovo je poveo u 64. minutu nakon gola Haverca na asistenciju Pulišića.

Probao je potom Šeško, ali se istakao Kepa odličnom odbranom. Uspeo je da spasi čist gol u 87. minutu kada je pred njega sam izašao Amar Dedić.

Tim iz Londona je uspeo do kraja meča sačuvati prednost i overio je plasman u osminu finala. Strahinja Pavlović je odigrao čitav meč za ekipu Salcburga. U drugom meču grupe večeras Dinamo Zagreb dočekuje Milan.

Bahar potpisuje i obara rekord: Kako će proći Zvezda?

Barak Bahar je posle nuspešne polusezone napustio Crvenu zvezdu neispunivši uopšte očekivanja, pošto se ispostavilo da je najgori trener...