LIGA ŠAMPIONA: Mesi i Mbape razneli Zvezdinog dželata! (VIDEO)

Fudbaleri PSŽ-a pobedili su Makabi iz Haife sa 7:2 u meču 5. kola H grupe Lige šampiona. U reviji golova i asistencija Svetaca, dželat Crvene zvezde uspeo je da postigne dva pogotka na Parku prinčeva.

Nakon prodora Mbapea, Mesi u 20. minutu dovodi Svece u vođstvo.

U tri minuta su se upisali Mbape i Nejmar za 3:0.

Makabi je uspeo da smanji u 38. minutu preko seka.

Mesi je u 45 minutu postigao gol za 4:1 uz drugu asistenciju Mbapea. Tim rezultatom se otišlo na odmor.

Sek je postigao svoj drugi gol na otvaranju nastavka u 50. minutu.

Parižani su smestili i petu loptu u mrežu u 64. minutu pa sada na svom kontu ima po dva gola i dva uspešna dodavanja.

Odmah potom je Goldberg nespretno intervenisao u 67. minutu pa je PSŽ vodio sa ogromnih 6:2.

Na 7:2 povisio je Soler u 84. minutu. To je bio i konačan rezultat. Parižani su se sa Benfikom plasirali u osminu finala koji u poslednjem kolu gostuju Juventusu koji se nalazi pred ispadanjem. Makabi ima šansu da iznenađenjem protiv Benfike prezimi u Evropi.

ČEKA IH DOMAĆINSTVO EP: Nemci znaju šta će sa Nagelsmanom

Fudbalsku reprezentaciju Nemačke očekuje učešće na Evropskom prvenstvu čiji su domaćini. U prvim test mečevima savladali su Francusku i Holandiju....