LIGA ŠAMPIONA: Milan raspucan u Zagrebu, poslednje kolo odlučuje (VIDEO)

Fudbaleri Milana, savladali su zagrebački Dinamo 4:0 na gostovanju. Susret 5. kola E grupe Lige šampiona rešen je u drugom poluvremenu sa tri gola.

Rosoneri su se mučili dobar deo prvog poluvremena, iako su imali terensku inicijativu.

Pokušavali su Žiru i Leao, ali su ipak poveli u 39. minutu.

Gabija je bio precizan nakon ubacivanja Tonalija. Zato Milanezi idu na odmor sa povoljnim rezultatom.

Duplirali su prednost u 50. minutu preko Leaa. Žiru je skoro deset minuta nakon toga realizovao penal za 3:0.

Ljubičić postiže autogol za 4:0 u 69. minutu. Pobegin gol iz 82. minuta je poništen zbog ofsajda.

Milano sada ima šansu za plasman u osminu finala o čemu će odlučivati direktan duel sa Salcburgom.

Modrić u italijanskom gigantu? Ako pitate legendu, to bi bio pun pogodak!

La Gazeta delo Sport objavila je intervju sa legendarnim hrvatskim napadačem Alenom Bokšićem. Naime, jedan od klubova za koje je...