LIGA ŠAMPIONA: Vlahović nedovoljan, kasno paljenje i Juve na ivici ispadanja! (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa, izgubili su 4:3 na gostovanju Benfiki u 5. kolu Lige šampiona. Da nije bilo blickriga u finišu, poraz bi bio ubedljiviji.

Od 18. minuta Stara Dama gubi golom Antonija Silve. Juventus je vrlo brzo uzvratio.

Izjednačio je Dušan Vlahović u 22. minutu koji je priznat malo kasnije zbog pregleda VAR snimka.

Ubrzo su lisabonski Orlovi poveli sa 2:1 u 28. minutu pošto je Žoao Mario bio precizan sa bele tačke.

Tim Rodžera Šmita postigao je i treći gol a Žoao Mario beleži asistenciju za Rafa Silvu pre odlaska na odmor.

Rafa Silva u 50. minutu postiže svoj drugi gol, ali četvrti za Benfiku.

Milik je u 77. minutu uspeo da smanji na 4:2 iako je Silva u prethodnom napadu imao odličnu šansu. Odmah u dva minuta je pogodio i Mekeni i vratio neizvesnost u meč.