LIGA ŠAMPIONA: Proradio napad Intera za overu nokaut faze (VIDEO)

Fudbaleri Intera, pobedili su sa 4:0 Viktoriju Plzenj u 5. kolu Lige šampiona i overili plasman u osminu finala.

Neroazuri su bili bolji rival u prvom poluvremenu.

Golman češkog tima Stanek se istakao u 25. odbranama šuteva Mihtarijanu i Dimarku.

Bio je neprecizan i Džeko, ali domaćini su stigli do vođstva. Jermenski reprezentativac je iskoristio asistenciju Bastonija u 35. minutu.

Bosanski fudbaler je u 42. minutu povećao prednost na asistenciju Dimarka.

Potom je u 66. minutu povisio na 3:0 na dodavanje Martineza. Gol je priznat posle gledanja VAR snimka.

U strelce se upisao i Romelu Lukaku u 87. minutu nakon što se oporavio od povrede. Inter sada ima dva boda manje od Bajerna koji večeras gostuje Barseloni.

POTRAJAĆE POVRATAK U PL: Engleski drugoligaš rešio pitanje trenera

Fudbaleri Votforda su već dve sezone za redom u drugom rangu engleskog fudbala. Do Premijer lige će pokušati da stignu...