Brajton deklasirao Čelsi! (VIDEO)

U 14. kolu Premijer lige, fudbaleri Brajtona ubedljivo su savladali ekipu Čelsija rezultatom 4:1.

Brajton je poveo u petom minutu nakon što su kombinovali Kaoru Mitoma i Leandro Trosar. I posle postignutog gola, ovaj tim je nastavio sa sjajnom igrom, pa su se domaći još dva puta do kraja poluvremena radovali nakon autogolova Rubena Loftusa-Čika i Trevora Šalobe.

Čelsi je sjajno ušao u drugo poluvreme nakon što je precizan centaršut Konora Galagera u 48. minutu u gol pretvorio Kai Haverc.

Međutim, više od toga nisu mogli Paskal Gros je u nadoknadi još jednom “zatresao” mrežu i postavio konačan rezultat meča.

IGRAO SA BOGDANOM: NBA šampion napušta Džordžiju?

Košarkaši Atlante poslednji su iznad crte kada je u pitanju borba za plej-in na istoku. Imaju četiri trijumfa više od...