SUPERLIGA: I na Banovom Brdu penali na sve strane, Pazar stigao do remija

Fudbaleri Čukaričkog i Novog Pazara remizirali su u 17. kolu Superlige Srbije u efikasnom meču odigranom na Banovom Brdu.

Poveli su gosti već u 6. minutu pogotkom Miloša Mijića, ali je Đorđe Ivanović izjednačio u 40. minutu, pa se na pauzu otišlo sa nerešenim rezultatom.

Do totalnog preokreta došlo je ubrzo nakon povratka na teren, pošto je Docić sa penala doneo prednost od 2-1 domaćinu, ali je na isti način uzvratio Mijić u 79. minutu za konačan rezultat.

Oba tima se nalaze u vrhu tabele. Čukarički je četvrti sa 31 bodom iz 16 utakmica, dok hit ovogodišnjeg prvenstva Novi Pazar ima 28 osvojenih bodova na 17 odigranih mečeva i drži mesto iza.