Fiorentini se vratio Inter: Kabral za veliku pobedu, Milenković strelac (VIDEO)

U 12. kolu Serija A, Fiorentina je došla do treće pobede u prvenstvu pošto je savladala Speciju 1:2.

Poveli su “ljubičasti” u 14. minutu pošto je posle kornera glavom dobro reagovao srpski reprezentativac Nikola Milenković.

Samo 20 minuta kasnije, domaći su preko Nzloe uspeli da izjednače i sa tim rezuktatom se otišlo na pauzu.

U drugom delu gosti su konstantno napadali, ali nikako nisu uspevali da dođu do gola. Ipak, posle jedne gužve u kaznenom prostoru rezervista Artur Kabral je uspeo da savlada golmana Drongovskog u 90. minutu. Na taj način se Fiorentini vratilo za poraz od Intera koji su doživeli golom u nadoknadi vremena.

Na tabeli tim iz Firence sad ima 13 bodova, dok Specija ostala na 9.

U drugom meču popodnevnog programa Kremoneze i Udineze su odigrali meč bez bodova.

Udineze je na 8. mestu sa 22 boda, dok Kremoneze na dnu sa 5 bodova.

OSTAO BEZ TRENERA: Ova stvar je ubrzala rastanak Đokovića i Ivaniševića

Srpski teniser Novak Đoković u nastavak sezone ulazi bez trenera. Nakon skoro pet godina, prekinuo je saradnju sa Goranom Ivaniševićem....