Salernitana šokirala Lacio, SMS propušta rimski derbi (VIDEO)

U 13. kolu Serije A, Salernitana je ostvarila veliku pobedu posle preokreta protiv Lacija 1:3 (1:0).

Ono što je posebno zabolelo sve u nebesom plavom taboru je da je Sergej Milinković-Savić dobio žuti karton koji ga suspenduje sa derbija protiv Rome narednog vikenda.

Poveli su domaći u finišu prvog poluvremena preko Zakanjija. Činilo se tada da ekipa Mauricija Sarija trasira put ka novoj pobedi, pogotovu što su igrali sjajno u osbrani u poslednje vreme.

Ipak, tim sa juga Italije je izgledao sjajno u drugom delu. Prvo je Kandreva fantastičnim golom izjednačio, da bi potom u nastavku Facio i Dija doneli veliku pobedu.

Lacio je sada ostao na 24 boda koliko ima i Inter i dele poziciju 4 na tabeli. Salernitana je sa 16 bodova na 9. mestu.

VANREDNO STANJE U ISTANBULU: Fener krenuo po ikonu Efesa!

Košarkaška sezona ulazi u završnu fazu, a kako se bliži leto kreću i spekulacije oko košarkaških transfera. Tako nam iz...