SERIJA A: Torino iznenadio Milan (VIDEO)

U okviru 12. kola Serija A fudbaleri Milana izgubili su od Torina rezultatom 2:1.

Ovom pobedom Torino je prekinuo niz Milana od četiri uzastopne pobede i pomogao Napoliju da se odlepi na prvom mestu tabele Serije A.

Torino je svoje golove postigao u prvom poluvremenu, a strelci su bili Điđi u 35 minutu igre i Mirančuk u 37. Ekipa Milana smanjila je rezultat u 67.minutu preko Mesijasa, a to je bio i jedini udarac Milana u ovkir gola tokom čitave utakmice. Nakon što su smanjili rezultat, Milan je pritiskao, ali nije uspeo da savlada golmana Torina.

Od srpskih fudbalera, Osim golmana Torina, Milinković-Savića ceo meč je odigrao i Saša Lukić, dok je Nemanja Radonjić, ostao na klupi.

Milan će u 13. kolu Serije A dočekati Speciju 5. novembra, dok će Torino dan kasnije gostovati Bolonji.

Lazović efektnim golom otežao situaciju Atalanti (VIDEO)

Fudbaleri Atalante i Verone remizirali su u Bergamu u sklopu 32. kola Serije A, pošto je duel završen rezultatom...