Surduličani ostvari prvu pobedu ove sezone!

U okviru 17. kola Super lige Srbije, fudbaleri Radnika iz Surdulice su na svom terenu savladali Spartak iz Subotice rezultatom 2:0 i tako ostvarili prvu pobedu ove sezone u domaćoj ligi.

Vodeći gol postignut je u 55. minutu, kada je na asistenciju Spasića mrežu golmana Maniojlovića zatresao Borko Duronjić – 1:0.

Najlepši potez ove utakmice izveo je Kunić koji je u 64. minutu fenomenalno reagovao na centaršut sa desne strane i bez skoka, sa zemlje udarcem glavom poslao neodbranjih udarac u gornji levi ugao gola golmana Manojlovića – 2:0 za Radnik.

I ekipa iz Subotice je imala svoje šanse, pogotovo u prvom poluvremenu kada su bili bolji rival na terenu, ali na kraju nisu uspeli upisati pogodak u gostima.

Nakon ovog meča, Radnik je i dalje na poslednjoj poziciji sa osam bodova, dok je Spartak na 12. mestu.

Milojević pred derbi: Moji igrači znaju šta smo pričali i kako da se ponašaju!

U okviru polufinala Kupa Srbije u sredu od 19 časova na stadionu "Rajko Mitić", Crvena zvezda dočekuje Partizan. Trener Vladan...