Union Berlin se nakon velikog preokreta vratio na čelo tabele! (VIDEO)

U okviru 12. kola Bundeslige, fudbaleri Union Berlina su nakon velikog preokreta savladali Borusiju iz Menhengladbaha – 2:1.

Gosti su poveli, u 33. minutu Štindl je asistirao Elvediju, koji je savladao Ronoua za 0:1. Domaći su do izjednačenja došli posle grube greške golmana gostiju Tobijasa Zipela, loše je procenio situaciju prilikom centaršuta Leitea, Berens je glavom poslao loptu u mrežu za 1:1.

U 87. minutu, Union je postigao pogodak na vrlo sličan način, posle centaršuta sa desne strane glavom je pogodio Trimel, međutim bio je u ofsajdu, pa je ovaj gol poništen.

U sedmom minutu nadoknade Leveling je centrirao iz kornera, a Doki glavom zakucao loptu u mrežu protivnika za veliko slavlje i povratak na prvo mesto tabele.

Toni Kukoč o Grobarima: Strašna atmosfera

Legendarni hrvatski košarkaš Toni Kukoč bio je gost na večerašnjoj utakmici Partizana protiv Olimpijakosa u "Štark areni". Toni Kukoč je...