ATP PARIZ: Novak ekspresno do polufinala!

Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale masters turnira u Parizu.

On je u četvrtfinalu bio bolji od mladog Italijana Lorenca Musetija veoma ubedljivo sa 2-0, po setovima 6:0 i 6:3.

Ekspresno je došao do prednosti u prvom setu sa tri brejka i bez izgubljenog gema. Od 4 brejk šanse iskoristio je tri.

Nakon problema sa svojim servisom i na startu drugog seta, Museti je iznenađujuće prvi došao do brejka, u trećem gemu, i to uz samo poen našeg tenisera.

Ipak, u najdužem gemu meča Novak je odmah uzvratio, iskoristivši četvrtu priliku za brejk, a potom oduzeo i naredni servis protivniku, i lako meč priveo kraju.

U polufinalu će se sastati sa boljim iz okršaja Stefanosa Cicipasa i Tomija Pola, koji će uslediti.

Burno u Humskoj: Nađ posle svađe sa Duljajem napustio Partizan

Bura u Humskoj se ne smiruje, a kako prenosi Telegraf , Albert Nađ napustio je sportski centar i najverovatnije...