LALATOVIĆ BESNEO: Oni su se u poslednjih deset minuta više valjali nego što su igrali!

Fudbaleri niškog Radničkog remizirali su 1:1 protiv Kolubare u 18. kolu Superlige Srbije.

Oba tima se bore za plej of, a Lazarevčani su trenutno u boljoj poziciji.

Nakon susreta je temperamenti trener Radničkog Nenad Lalatović govorio o utiscima.

Kako mogu da vidim utakmicu? Dominacija mog tima svih 90 minuta, sami sebi damo gol, oni bukvalno iz jednog šuta daju gol. Trebalo je da vodimo sa 3-4 golova razlike u prvom poluvremenu. Opet nam je ta realizacija slabiji deo tima. Zameram svojim igračima i na toj defanzivnoj igri, zbog te greške koju smo napravili. Oni su se u poslednjih deset minuta više valjali, nego što su igrali i mislim da smo zaslužili pobedu. Jedva čekam Svetsko prvenstvo u Kataru, da se zahvalim četvorici-petorici igrača, da dovedem nove, da prođu sa mnom pripreme. Na proleće ćemo imati lakši raspored i sigurno ćemo biti bolji, rekao je on za TV Arena sport.

Niškije bi do zimske pauze trebalo da odigraju meč Kupa sa IMT i prvenstveni protiv TSC.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...