Kostić junak tima iz Torina: Derbi pripao Juventusu (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa pobedili su Inter rezultatom 2:0 u derbiju 13. kola italijanske Serije A.

Sva tri boda su ostala u Torinu, a najviše zasluga za to ide Filipu Kostiću, koji je bio asistent za oba gola.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, ali drugi deo utakmice je baš zanimljiv. Juventus je došao do prednosti u 52. minutu, a asistent Rabiu bio je srpski reprezentativac Filip Kostić.

Juventus je 10 minuta kasnije ponovo postigao pogodak, i opet je asistent bio Filip Kostić, ali je sudija poništio pogodak posle odluke VARA, jer je Danilo igrao rukom.

Mogao je Filip Kostić i da se upiše u listu strelaca, ali je njegov udarac u 77. minutu bio za malo neprecizan, pošto je pogodio stativu. Nekoliko minuta kasnije, opet je Kostić u centru pažnje, pronašao je sjajno Nikolu Fađolija, a Italijan pogodio mrežu za velikih 2:0 za domaći tim.

Juventus je sada na petom mestu na tabeli Serije A sa 25 poena, dok je Inter sedmi sa bodom manje.

ZAGREJANI ZA PAO: Navijači Makabija u beogradu dočekali svoje ljubimce (VIDEO)

makabi u beogradu u utorak dočekuje Panatinaikos u trećem meču 1/4 finala plej-ofa Evrolige. Posle dva duela u Atini rezultat...