Los Anđeles osvojio titulu, Bejl junak utakmice! (VIDEO)

Nakon dramatičnog plej-ofa fudbaleri Los Anđelesa su osvojili titulu u MLS ligi nakon što su bili bolji od Filadelfije posle penala.

Los Anđeles je poveo, a strelac je bio Akosta u 27. minutu. U drugom delu igre je Danijel Gazdag dao gol i poravnao rezultat na 1:1 u 59. minutu.

Došla je ekipa iz Kalifornije sedam minuta pre kraja meča u vođstvo golom Murilja, ali je slavlje brzo poništio  Džek Eliot, koji je u 85. minutu zatresao mrežu protivnika i izjednačio na 2:2.

U 97. minutu meča je ušao Garet Bejl.

Međutim, u nastavku Los Anđeles je ostao sa igračem manje zato što je sudija isključio Krepoa. To su iskoristili i došli u prednost prvi put na ovom meču, a Eliot je postigao pogodak.

Da ovaj meč bude potpuno neverovatan potrudio se Bejl četiri minuta kasnije kada je četiri minuta kasnije zatresao mrežu protivnika, a pobednik je odlučen nakon penala.

Radnički pred gostovanje Zvezdi: poznato je koliko je teško pobediti na njihovom bazenu

Godinama unazad standardni rivali u nokaut fazi domaćih takmičenja, Crvena zvezda i Radnički, započinju polufinalnu seriju plej-ofa Super lige...