Napoli se mučio, ali nastavio put ka Skudetu! (VIDEO)

U prvim mečevima 14. kola Serije A, Napoli je kao domaćin savladao Empoli 2:0, dok su Specija i Udineze podelili bodove – 1:1.

Napolitnci su se mučili protiv tima iz Toskane skoro 70 minuta i nikako nisu uspevali da dođu do velike prilike za gol. Ipak, sjajni Viktor Osimen je uspeo da iskoristi grešku Razvana Marina i inudio je penal za svoj tim.

Sa bele tačke bio je precizan Irving Lozano za veliku radost na stadionu “Dijego Armando Maradona”. Do kraja meča gosti su ostali sa igračem manje posle isključenja Luperta, a napoli je postigao još jedan gol.

Lozano je centrirao a Zjelinski je sjajnom reakcijom doneo dva gola prednsoti za lidera na tabeli.

Napoli sad ima 38 bodova i ovo im je bila 10. pobeda u nizu u Seriji A. Empoli je ostao na 14 bodova.

U drugom meču programa Specija i Udineze su igrali 1:1.

Oba gola su pala u prvom poluvremenu.

Poveli su domaći preko Reca u 33. minutu, da bi Lovrić izjednačio 10 minuta kasnije.

Specija ima 10 bodova, dok Udineze je vezao petu utakmicu bez pobede i sada je na 8. mestu sa 24 boda.

Čović: Panter rekao da mu se ostaje u Zvezdi

Predsednik Košarkaškog kluba Crvena zvezda, Nebojša Čović je bio gost na Sport klubu, a između ostalog je pričao o...