Srbija eliminisana sa Evropskog prvenstva!

U odlučujućem meču prve faze Evropskog prvenstva, rukometašice Srbije poražene su od Slovenije rezultatom 27:24 nakon čega su eliminsane sa ovog takmičenja.

Naša selekcija je prvo poluvreme odlično odigrala, stekla je rezultatsku prednost koja je maksimalno iznosila četiri gola razlike, a na poluvremenu je bilo 15:13.

Međutim, početkom drugog poluvremena je već krenula druga priča, naše igračice nisu uspele šest-sedam minuta da postignu gol.

Domaće su to iskoristile, napravile preokret, uz to ni naše golmanke nisu uspele da dođu do izražaja i uđu u serije odbrana, pa je do kraja Slovenija konstantno bila u prednosti i zasluženo ostvarila drugu pobedu u ovoj grupi.

Izabranice selektora Uroša Bregara poražene su u sve tri utakmice prve faze takmičenja, u okviru Grupe B.

Nagrada za “Mihine klince”: Meridian Sport donirao dresove školi fudbala “Siniša Mihajlović” iz Novog Sada

Nova akcija za buduće šampione Velika donatorska akcija fudbalskim klubovima i školicama fudbala, koju već dve sezone na radost mnoge...