Poraz Atalante, remi Sasuola i Rome (VIDEO)

U okviru 14. kola italijanske Serije A, fudbaleri Sasuola i Rome su remizirali 1:1.

Najbolju šansu Sasuolo je imao u 77. minutu, a u prilici je bio Traore, kome je Rui Patrisio odbranio zicer. Nakon toga usledila je kazna, posle centaršuta Mančinija, Ejbraham je glavom postigao pogodak.

Radost gostiju nije dugo trajala, u 85. minutu Pinamonti je iskoristio dodavanje posle prodora Lorijentea, te tako postavio konačan rezultat.

Sasuolo je osvojio bod posle dva uzastopna poraza i trenutno je 13. na tabeli, Roma je peta i ima samo jedan trijumf u poslednja četiri susreta. U uokviru istog kola, Leče je neočekivano slavio protiv Atalante rezultatom 2:1. Najpre je Baskiroto u 27. minutu postigao vodeći gol, da bi Di Frančesko duplirao prednost u 29. minutu.

Do pauze je Sapata u 40. minutu iskoristio odlično dodavanje Malinovskog i postavio konačan rezultat.

Leće je ostvario prvu pobedu posle šest utakmica i sada je 16. sa 12 bodova, dok je Atalanta trenutno četvrta sa 27 poena.

Preminuo legendarni košarkaš Fortituda, osvojio trofej sa Dušanom Ivkovićem (VIDEO)

Tužna vest stiže iz Kostarike. Kako prenosi Fortitudo Bolonja, nekadašnji sjajni šuter Ruben Daglas preminuo je u 44. godini života. On...