Siti bolji od Čelsija u Liga kupu, Liverpul strepeo protiv trećeligaša i prošao posle penala! (VIDEO)

U apsolutnom derbiju šesnaestine finala Karabag kupa fudbaleri Mančester Sitija bili su na Etihadu bolji od Čelsija sa 2-0.

Domaćina je do prednosti doveo Rijad Marez iz slobodnog udarca u 53. minutu, a potom učestvovao u akciji i kod drugog gola.

Posle šuta Alžirca pet minuta kasnije nakon gola za vođstvo, dobro je odreagovao Mendi, ali je posle njegove intervencije na pravom mestu bio Hulijan Alvarez i postavio konačan rezučtat.

Liverpul je tek posle boljeg izvođenja jedanaesteraca uspeo da na Enfildu prebrodi izazov u vidu trećeligaša Derbi Kauntija, pošto nije bilo golova tokom 90 minuta.

Na penalima je prošao i Sautempton, koji je bio bolji na svom terenu od Šefild Veda, kao i Vest Hem ptotiv Blekburna.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....