Serija A: Derbi pripao Juventusu, Kostić asistent (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa stigli su do šeste uzastopne pobede u Seriji A. Izabranici Masimilijana Alegrija su ovog puta na svom terenu savladali Lacio rezultatom 3:0.

Junak Juventusa večeras bio je italijanski reprezentativac Moize Ken. Italijan je pogodio pred sam kraj prvog poluvremena na asistenciju Rabioa. Do drugog gola Ken je stigao u 53. minutu igre a asistent je bio srpski reprezentativac Filip Kostić.

Reprezentativac Srbije je u 65. minutu zamenjen, a umesto njega u igru je ušao Federiko Kijeza. Tačku na meč stavio je Milik u 89. minutu, a upravo je asistent bio Kjeza.

Naredno kolo igraju četvrtog januara, zbog Svetskog prvenstva Kataru, a Juve će gostovati Kremonezeu, a Lacio Lećeu.

BIVŠI DEFANZIVAC CRVENO-BELIH O DERBIJU: Zvezda igra na Marakani, to su utakmice koje treba da dobije

Fudbaleri Crvene zvezde sutra su domaćini Partizanu u 173. večitom derbiju na otvaranju plej-ofa. Crveno-beli u duel ulaze sa +7...