SERIJA A: Matić spasio Romu u poslednjim minutima (VIDEO)

U popodnevnim mečevima Serije A odigrana su tri meča, a najveća drama je viđena u Rimu gde su Roma i Torino remizirali 1:1.

Gosti su bili nadomak velike pobede, ali je gol spasa za “Vučicu” postigao Nemanja Matić.

Torino je poveo preko Linetija početkom drugog poluvremena i sigurno su čuvali tu prednost do nadoknade vremena.

Prvo je Roma došla do penala, koji je promašio bivši igrač Torina Beloti, da bi samo minut kasnije Matić postigao gol.

Dibala je sjajno šutirao sa 20 metara, pogodio prečku, a odbitak je uhvatio Matić i sjajnim volejem pogodio mrežu Vanje Milinković-Savića.

U druga dva meča popodnevnog programa, Monca je kao domaćin savladala Salernitanu 3:0, dok je Specija posle preokreta pobedila u Veroni 1:2.

DA OBNOVIMO GRADIVO: Da li je počela Olimpijada ili Olimpijske igre?

Večeras je u toku ceremonija svečanog otvaranja 33. modernih letnjih Olimpijskih igara, koje se održavaju u Parizu. Upravo tako...