Superliga Srbije: Čukarički savladao Mladost

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Mladost GAT rezultatom 2:0, a oba gola viđena su u prvom poluvremenu.

Domaća ekipa je od samog starta igrala ofanzivno, a do prednosti su stigli u 30.minutu igre kada je strelac bio Rogan. Šest minuta kasnije, Čukarički dolazi do još jednog gola a ovog puta strelac je bio Đorđe Ivanović.

Čukarički je na pauzu otišao kao četvrti u Superligi sa 25 bodova, dok je Mladost ostala na 15. mestu sa 13 bodova.

Drugi deo sezone u Super ligi Srbije počinje u februaru. Čukarički će gostovati Spartaku, a Mladost GAT dočekuje Javor.

Neodoljiva ponuda za ljubitelje sporta: 100€ bonusa bez uslova uz polufinale Lige šampiona!

Borbu za novo finale Lige šampiona vodiće Pari Sen Žermen i Borusija Dortmund na „Parku prinčeva“. Borusija je u prvom...