Crvena zvezda slavila protiv Rađevca i oprostila se od važnog člana tima

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su poslednji meč u 2022. godini protiv Rađevca na proslavi 100 godina postojanja ovog kluba.

Slavii su šampioni Srbije 2:0 u meču u koje su priliku dobili igrači sa manjom minutažom kao i mladi igrači.

Zvezda je povela već u sedmom minutu golom Krstičića, a posle 20 minuta gosti su udvostručili prednost pogotkom Bena.

U nastavku nije bilo golova.

U ovom meču od kluba se oprostio Seku Sanogo kojem ističe ugovor i koji je imao veliki doprinos u dobrim rezultatim kluba poslednjih setona.

PRILIKA KARIJERE! Bivši golgeter Partizana u transferu od 30 miliona evra ide u italijanskog velikana?

Nekadašnji golgeter beogradskog Partizana Umar Sadik (27) mogao bi od naredne sezone nastupati u italijanskoj Serie A. Prema pisanju stranih...