Borjanova Kanada ostvarila pobedu pred Mundijal!

Fudbalska reprezentacija Kanade pobedila je Japan u poslednjoj proveri pred Svetsko prvenstvo u Kataru. Rezultat je bio 2:1.

Na golu Kanade bio je golman Crvene zvezde Milan Borjan.

Kanađani su imali 17 udaraca na gol Japana, tri u okvir gola, a dve lopte su završile u mreži.

Japanci su poveli već u devetom minutu preko Jukija Some. Kanađani su do izjednačenja stigli u 21. minutu. Posle kornera sa desne strane, najsnalažljiviji pred golom “samuraja” bio je Stiven Vitorija.

Kanađani su do pobede stigli u nadoknadi, Lukas Kavalini je pogodio za trijumf Kanade sa bele tačke.

Kanada je u F grupi sa Belgijom, Marokom i Hrvatskom, dok su Japanci u E grupi sa Španijom, Kostarikom i Nemačkom.

POČEO KLS: Borac u trileru savladao Spartak

Počeo je plej-of u okviru KLS-a, a takmičenje je otvorila utakmica u Čačku iizmeđu Borca i Spartaka. Učesnik ABA lige...