Orlići na krilima Lazetića slomili Makedoniju (VIDEO)

U utakmici prvog kola kvalifikacija za odlazak na Evropsko prvenstvo naredne godine, omladinci Srbije savladali su u gostima Severnu Makedoniju rezultatom 2:1.

Junak utakmice je bio fudbaler Milana Marko Lazetić koji je za naš tim postigao dva gola.

Srbija je u 35. minutu povela golom Lazetića sa “bele tačke”, a isti igrač rešio je pitanje pobednika u 80. minutu.

Domaći su do kraja uspeli da postignu samo počasni pogodak, strelac je bio Šaba Zanku.

Orlići će se u narednom kolu 20. novembra sastati protiv vršnjaka iz San Marina, a četiri dana kasnije odigraće poslednju utakmicu na kvalifikacionom turniru protiv Norveške.

Vildosa pred Makabi: Idemo u Beograd da pobedimo

Košarkaš Panatinaikosa Luka Vildosa veruje u pobedu svog tima protiv Makabija u trećem meču četvrtfinala Evrolige. Rezultat je 1-1 u...