Šokantan poraz Švajcarske pred Mundijal!

Fudbalska reprezentacija Švajcarske poražena je od Gane u prijateljskoj utakmici.

Rezultat na kraju meča je bio 2:0, a strelci za Ganu su bili Salisu u 70. i Semenjo u 74. minutu.

Gana je imala čak šest šuteva u okvir gola Jana Zomera, dok sa druge strane Ati-Zigi nijednom nije testiran za 90+ minuta fudbala.

Švajcarci su izašli na teren u najjačem sastavu ali nisu uspeli ozbiljnije da zaprete protivniku.

Podsećanja radi, reprezentacija Švajcarske će biti rival našem timu u drupi na Mundijalu, dok je Gana u Grupi H sa Portugalom, Južnom Korejom i Urugvajom.