Đoković u finalu završnog mastersa!

Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale završnog mastersa sezone koji se igra u Torinu.

On je bio bolji u polufinalu od Amerikanca Tejlora Frica sa 2-0, po setovima 7:6 (7:5) i 7:6 (8:6)

U prvom setu su razmenili po brejk u petom i šestom gemu, u kojima su viđene i jedine dve brejk prilike u ovom delu meča. Tako je odluka pala u tajbrejku, gde je Srbin uspeo da načini jedan mini-brejk više.

Drugi set se razlikovao od prvog jer je Fric odmah na startu lako došao do brejka, što je velika prednost za igrača kao što je on, pa se činilo da će doći do izjednačenja pošto je lako dobijao servis-gemove. Sve do desetog gema, kada Novak koristi prvu svoju brejk-šansu za izjednačenje na 5:5.

Tamo je ponovo naš igrač napravio jedan brejk više od ukupno tri viđena, uz nekoliko fantastičnih poena, tako pokazavši i u ovom duelu da je kralj tajbrejkova.

Protivnika u finalu saznaće večeras, kada se u drugom polufinalu sastaju Andrej Rubljov i Kasper Rud.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...