SP: Bejl u završnici doneo bod protiv SAD-a (VIDEO)

U grupi B sastale su se ekipe SAD-a i Velsa i zasuženo su podelili bodove 1:1 (1:0).

Reprezentacija SAD-a je bila daleko bolja u prvom poluvremenu. Imali su posed lopte veći od 60 posto i Vels nije uspevao da napravi ozbiljnije prilike.

Do gola su došli pošto je Pulišić lepo uposlio Timotija Veu, koji je dobro reagovao ispred gola Velša i postigao gol za 1:0.

U drugom poluvremenu odnos poseda lopte se promenio. Vels je konkretnije želeo da dođe do gola i najbolju priliku su imali u 65. minutu kada je Met Tarner odlično odbranio šut glavom Bena Dejvisa.

U 80. minutu, Vels dolazi do najbolje prilike, pošto im je dosuđen jednaesterac posle faula nad Geretom Bejlom.

Loptu je na belu tačku upravo postavio bivši igrač Real Madrida i bio je precizan za 1:1.

Posle gola obe ekipe su odigrale vrlo oprezno i činilo se kao da su zadovoljni bodom.

Vels naredni meč igra protiv Irana, dok SAD će igrati protiv Engleske.

Definitivno je puklo na relaciji Vlahović – Alegri: Srbin napravio veliki skandal

Juventus u subotu nije uspeo pobediti velikog rivala Milan (0:0), ali ono što je obežilo ovaj susret je novi...