ORLIĆI NAPRAVILI UVERTIRU ORLOVIMA: Dominantni u kvalifikacijama, Lazetić strelac

Omladinska reprezentacija Srbije u fudbalu plasirala se u elitnu rundu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo na turniru u Makedoniji sa prve pzicije, pošto su savladali Norvešku sa 2-0.

Igrač utakmice bio je fudbaler Čukarikog Uroš Miladinović, čiji ulazak u igru na poluvremenu se ispostavio ključnim. On je 57. minutu odigrao značajnu ulogu kod vodećeg pogotka, kada je driblingom izbacio Blikstada, a potom uputio precizan centaršut ka fudbaleru Milana Marku Lazetiću.

Potom je u 86. minutu Miladinović i sam zatresao mrežu, nakon dobrog prodora i centaršuta igrača Partizana Janka Jevremovića.

Bitnu ulogu odigrao je i Stefan Leković, štoper Crvene zvezde, koji je dva puta na gol liniji sprečavao loptu da pređe u gol.

DULJAJ PRED SPARTAK: Pominjao propuštene prilike protiv Mladosti i Napretka, posebno o Lalatoviću

Fudbaleri Partizana sutra dočekuju Spartak iz Subotice u nastavku prvenstva posle reprezentativne pauze. Crno-beli u meč ulaze sa 4 bod...