PORAZ BUDUĆNOSTI U MORAČI: Vajt promašio produžetak, Kabin monstruozni dabl-dabl!

Košarkaši Budućnosti poraženi su u 5. kolu grupne faze Evrokupa od Pariza sa 77-74 posle velikog preokreta u poslednjoj četvrtini.

Podgorički tim je u uvodnom delu poslednje deonice stekao prvu dvocifrenu prednost na utakmici, kada je poveo sa 65-55, ali je potom dopustio protivniku seriju od čak 14:0.

Prekinuo ju je Kameron Rejnolds na nešto manje od tri minuta do kraja, ali je tada već došlo do velikog preokreta, posle kog je tim Vlade Jovanovića uspeo samo da poravna rezultat na 70-70, ali je Juhan Begaran ubrzo postigao trojku za 75-70.

Na kraju je posle promašenog bacanja Tupana, Vajt imao priliku da trojkom odvede utakmicu u produžetak, ali nije uspeo u tome.

Neverovatan je bio Alfa Kaba sa monstruoznim dabl-dablom od 17 poena i 16 skokova, dok je Fil But za poraženi tim upisao dva poena manje, uz dva skoka.

Kod pobednika su Alman i Sims zabeležili po 13 poena, Begarin poen manje, dok je Amar Gegić uz 11 poena upisao i 6 skokova i 4 asistencije.

Murinjo ne prašta tako lako: “Sa tim čovekom ne želim više nikad raditi”

Žoze Murinjo je trenutno bez kluba nakon što je u januaru dobio otkaz nakon dvie i po sezone...