Lukić govorio o duelima sa Nejmarom

Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je na startu Svetskog prvenstva od Brazila, pa će prolaz morati da traži protiv Kameruna i Švajcarske.

Prvo poluvreme je bilo daleko bolje, dok je u drugom usledio pad. U prvih 45 minuta među igračima koji su se najviše istakli bio je i Saša Lukić.

Prvo poluvreme sam igrao jedan na jedan sa Nejmarom. Cela ekipa je bila na dobrom nivou, držali smo linije, imali neke svoje šanse, kao i oni. U drugom poluvremenu smo se držali do gola. Imamo još dve uatkmice i ne predajemo se, idemo dalje, izjavio je Lukić odmah nakon utakmice, pa dodao:

Jedna greška nas je omela na početku drugog poluvremena, tada smo pali. Moramo da držimo koncentraciju 90 minuta. Oni su danas bili bolji, mi se sada okrećemo Kamerunu i Švajcarskoj, rekao je vezni fudbaler naše reprezentacije.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...