Senegal srušio sve nade domaćinu Mundijala! (VIDEO)

U okviru drugog meča današnjeg programa Svetskog prvenstva u Kataru, sastali su se fudbaleri Katara i Senegala.

Senegal je bio bolji rezultatom 1:3.

U uvodnim minutama utakmice pretio je Senegeal, Ismaila Sar je centrirao za Diju, pa je odlično reagovala odbrana Katara pa je Mendi šutirao posle odbitka, ali taj šut nije bio nešto preterano opasan.

Prvi opasniji pokušaj Katara desio se u 15. minutu, volejem sa 20-ak metara je probao Arif nakon jednog odbitka i šut je bio prilično neprecizan.

U 34. minutu desila se sporna situacija, Katarci su tražili penal. Afiv je pao u kaznenom prostoru, ali sudija nije tako mislio da je to za najstrožu kaznu.

U 41. minutu, Senagl je postigao gol i na poluvreme otišao sa prednošću od 1:0, a strelac je bio Dija.

Sjajno je Senegal ušao i u drugo poluvreme, u 48. minutu utakmice Samara Đejđu je pogodio za 2:0.

U nastavku je pretio Katar oštrim udarcem sa velike udaljenosti, ali lopta je otišla pored gola. Ipak u 78. minutu upronost se isplatila, domaćini su došli do gola, a strelac je bio Muntari.

Međutim, radost je kratko trajala s obzirom na to da su Senegalci uskoro postigli novi gol, a strelac je bio Bamba Dijeng u 84. minutu.

Držali su Senegalci do kraja sve u svojim rukama, pa je rezultat do kraja meča ostao nepromenjen 1:3 za ekipu Senegala.

Murinjo ne prašta tako lako: “Sa tim čovekom ne želim više nikad raditi”

Žoze Murinjo je trenutno bez kluba nakon što je u januaru dobio otkaz nakon dvie i po sezone...