SP: Maroko očitao lekciju Belgiji (VIDEO)

U okviru grupe F fudbaleri Maroka slavili su u sjajnoj predstavi protiv Belgije 2:0 (0:0).

Čitavim tokom su Marokanci bili bolji rival u ovom meču. Dominirali su u posedu i imali su više šansi ispred gola Kurtoe.

Sa druge strane Belgija je ponovila lošu partiju kao i sa Kanadom, samo ovog puta sreća nije bila na njihovoj strani.

Krajem prvog polvremena Maroko je posle prekida postigao gol kada je Zijeh poslao loptu u gužvu u kaznenom prostoru. Ipak slavlje je pokvario VAR pošto je utvrđeno da je bio ofsajd.

U drugom poluvremenu nastavili su igrači iz Severne Afrike da dominiraju i do gola su stigli preko Sabirija, takođe posle prekida u 71. minutu.

Do kraja Belgija je krenula u napad, ali su do gola opet stigli Marokanci, kada ja Ziješ sjajno uposlio Zakariju koji je poslao pod prečku Kurtoinog gola.

Posle ovog meča Maroko ima 4 boda, Belgija 3. Kasnije igraju Hrvatska koja ima 1 bod i Kanada koja je bez bodova.

SVI ŽELE DA GLEDAJU PARTIZAN: Još jedan legendarni košarkaš večeras u Areni

Košarkaši Partizana dočekuju večeras od 20 i 30 Olimpijakos u okviru 32. kola regularnog dela Evrolige. Svima je dobro poznato kakva je atmsofera...