LIVE: Srbija – Kamerun 3:3 KRAJ (VIDEO)

Srbija – Kamerun 3:3

SRBIJA: Vanja Milinković-Savić, Milenković, Veljković, Pavlović, Lukić, Maksimović, Živković, Kostić, Sergej Milinković-Savić, Tadić, Mitrović.

Kamerun : Epasi – Fai, Kasteljeto, Nkulu, Tolo – Kunde, Hongla, Angisa, Toko Ekambi, Mbuemo – Čupo Moting.

• Pred sam meč u Kamerunu se desila neprijatna situacija, pošto je golman Onana odstranjen iz tima.

1′ Srbija je imala prvi napad i već prvi problem za Srbiju pošto je Mitrović povređen posle jednog doskoka.

6′ Mitrović se vratio na teren i imao je prvu šansu za Srbiju, ali glavom nije uspeo da zahvati dobro loptu koja je otišla preko gola.

11′ Prva velika šansa za Srbiju! Mitrović posle duplog pasa sa Tadićem pogađa stativu!

17′ Neverovatno kakvu je šansu Mitrović promašio pošto mu se lopta odbila od defanzivaca Kameruna.

19 Prva šansa za Kamerun! Kunde je bio jači u duelu sa Pavlovićem i dobro je šutirao iskosa, ali Milinković-Savić boksuje loptu u korner.

27 Srbija ma inicijativu i imala je nekoliko izglednih situacija za postizanje pogodka, u kojima je falio završni pas.

29 GOL ZA KAMERUN! Posle kornera Kamerun vodi 1:0, strelac Kasteleto!

39 Još jedna dobra prilika za Srbiju, ali je Tadić šutirao visoko preko gola.

43 Velika šansa za Kamerun. Lukić kardinalno greši, ali Kunde nije uspeo iz dva pokušaja da postigne gol.

45 Igraće se 6 minuta nadoknade!

45+1′ GOOOOOOOL Strahinja Pavlović posle prekida i asistencije Tadića!

45+3′ GOOOOOOOL SERGEJ MILINKOVIĆ SAVIĆ POSLE SJAJNOG ŠUTA2:1 ZA SRBIJU

Posle 7 minuta nadoknade i velikog preokreta Srbije, sudija je svirao poluvreme. Srbija vodi 2:1!

46 Počinje drugo poluvreme u kojem Srbija ima prednost 2:1.

53 GOOOOL ZA SRBIJU, POSLE SJAJNE AKCIJE 3:1 POSLE GOLA MITROVIĆA!!!!

63′ Sergej Milinković-Savić je iz izgledne situacije pokušao da lobuje golmana. Samo 30 sekundi kasnije Abubakar na isti način postiže gol, ali sudija je podigao ofsajd. VAR je presudio da je gol. 3:2.

66 Neverovatne stvari se dešavaju. Kamerun je ponovo iz kontra napada postigao gol preko Čupo Motinga za 3:3.

75 Igra Srbije se potpuno raspala i kamerun je opasniji po gol.

77 Iznenadna šansa za Srbiju. Mitrović je izašao ispred gola i loše je šutirao. Posle gužve Kamerun je uspeo da otkloni opasnost.

87 Meč dva grogirana boksera ptvorenog garda. Utisak je i da jedni i drugi izgledaju umorno.

88 Filip Kostić probio po levoj strani, jako loša završnica.

89 Aleksandar Mitrović iz sjajne prilike šutira pored gola.

90+3 Milenković lošu partiju “kruniše” žutim kartonom i pravi faul za ozbiljnu šansu za Kamerun

90+4 Srećom lopta je išla direktno u Vanju Milinkovića-Savića.