Budućnost bolja od Hapoela u Tel Avivu!

U meču Evrokupa u okviru grupe B, košarkaši Budućnosti su savladali Hapoel u Tel Avivu rezultatom 70:64.

Budućnost je prelomila meč već u prvih deset minuta kada su stigli do značajne prednosti koju su održavali do kraja meča.

Hapoel je u poslednju četvrtinu ušao sa četiri poena zaostatka, ali Budućnost nije dozvolila preokret.

U ekipi Podgoričana Kameron Rejnolds postigao je 24 poena, slede Alfa Kaba sa 17 i Tre Bel Hajns sa 14 poena. U domaćem timu najefikasniji bio je Ksavijer Manford sa 20 poena.

Budućnost posle šest odigranih kola zauzima treću poziciju uz skor 4:2.

U drugom meču ove grupe košarkaši Turk Telekoma pobedili su na gostovanju grčki Promiteas rezultatom 98:83.

POLUFINALE ABA LIGE: Partizan i Zvezda nemaju gde da igraju svoje mečeve

Poznati su svi polufinalisti ABA lige, ali kako stvari stoje polufinalne utakmice neće skoro početi. U borbi za polufinale sastaju...