SP: Holandija očekivano, Senegal posle drame u nokaut fazi (VIDEO)

Dobili smo prvu kompletiranu grupu na Svetskom prvenstvu.

Posle 3. kola iz Grupe A smo dobili prve učesnike nokaut faze – Holandiju i

Holandija je očekivano pobedila domaćin Katar 2:0. Golove su postigli Kodi Gakpo, kojem je ovo treći gol na SP, kao i Frenki De Jong početkom drugog dela igre.

Holandija je skupila 7 bodova, dok je Katar bez bodova.

U drugom meču viđena je prava drama i Senegal je u direktnom meču za prolaz savladao Ekvador 2:1.

Senegal je poveo pred sam kraj prvog poluvremena sa bele tačke, a strelac je bio Ismael Sar. U drugom delu Ekvador je krenuo odlučnije ka golu i uspeli su 25 minuta pre kraja da izjednače preko Kaiseda posle kornera.

Međutim, samo dva minuta kasnije, isto posle prekida, Senegal ponovo vodi. Strelac je bio Kalidu Kuibali, a zanimljivo je da mu je ovo bio prvi gol u nacionalnom dresu u 67.utakmici.

Na kraju Senegal sa 6 bodova kao drugoplasirani prolazi dalje, dok Ekvador završava takmičenje.

MUKAMA JE DOŠAO KRAJ: Zvezdi se vraća preko potreban igrač!

Fudbalere Crvene zvezde, nakon što su ostvarili dve važne pobede u uzastopnim Večitim derbijima protiv Partizana, očekuje duel sa...