Vredi 150 miliona evra, žele ga PSŽ i Real Madrid, a na Svetskom prvenstvu “greje klupu”

Rafael Leao upisao je tek 59 minuta za reprezentaciju Portugala u tri utakmice Svetskog prvenstva u Kataru.

Selektor Portugala Fernando Santos ne vidi ga kao člana udarne postave te mu je dao 13 minuta protiv Gane, kada je postigao pogodak, a zatim 21 minut protiv Urugvaja i 25 protiv Južne Koreje.

Rafale Leao je 23-godišnji napadač Milana, s kojim ima ugovor do leta 2024. godine i još uvek nije odlučio hoće li potpisati novi. Mesecima se spekulše kako ga žele najbogatiji evropski klubovi poput Čelsija, PSŽ-a i Real Madrida.

On je proglašen najboljim igračem Serije A nakon što je s ‘Rosonerima’ osvojio Skudeto. U medijima se spominju cifre od 150 miliona evra a ako potpiše novi ugovor s Milanom, ona bi mogla skočiti i na 200 miliona evra. Ove sezone je postigao osam i namestio deset pogotka.

Podsetimo, Portugal će u osmini finala odmeriti snage sa Švajcarskom

POLUVREME U ARENI: Partizan na krilima navijača, +8 za crno-bele!

Košarkaši Partizana igraju duel 32. kola Evrolige protiv Olimpijakosa. Nakon prvog poluvremena, ekipa Željka Obradovića vodi sa 40:32 Crno-beli su bolje...