Bivši igrač Partizana ponovo ostao bez kluba!

Bivši košarkaš Partizana Rodions Kuruc ponovo je ostao bez kluba.

Naime, on je nakon epizode u Partizanu potpisao sa Betisom ali danas je stigla informacija da je došlo do raskida ugovora između dve strane.

Klub je i zvanično saopštio da je došlo do prekida saradnje sa Letoncem.

Povezani članci