Savršena sedmica je iza njega: Jokić igrač nedelje u NBA ligi

Srpski centar i košarkaš Denvera Nikola Jokić imenovan je za najkorisnijeg igrača Zapadne konferencije za minulu sedmicu.

On je sjajnu sedmicu završio tripl-dablom od 40 poena, 27 skokova i 10 asistencija. Jokiću je ovo čak 12. put u karijeri da je proglašen igračem nedelje što je ujedno i rekord Denvera.

Na Istoku je za najboljeg igrača sedmice proglašen igrač Klivlend Kavalirsa Donovan Mičel. Njegov tim je imao 3 pobede i 1 poraz u minuloj nedelji.

Klivlend ima skor od 20 pobeda i 11 poraza i treći je na tabeli na Istoku

Najnovije vesti

Obradović posle prokockanih +16 protiv Partizana: Mislim da smo zaslužili da pobedimo, ako se ne prilagodiš na sudijski kriterijum, onda možeš da izgubiš

Crvena zvezda poražena je od Partizana u prvom ovosezonskom Večitom derbiju, iako je u trećoj deonici imala 16 poena...

POVEZANE OBJAVE