Liverpul pobednički kroz Birmingem, Bajčetić strelac (VIDEO)

Fudbaleri Liverpula savladali su u prvom meču posle Svetskog prvenstva u Premijer ligi ekipu Aston Vile kao gosti 1:3.

Meč će ostati zapamćen po prvom golu Stefana Bajčetića, potencijalnog reprezentativca Srbije.

Poveli su izabranici Jirgena Klopa sa dva gola prednosti posle samo 20 minuta golovima Salaha i Van Dajka.

To je bio i rezultat prvog dela, a u drugom delu višena je daleko bolja igra domaćina. To je rezultiralo golom posle 10 minuta, a delo je Votkinsa.

Izabranici Unai Emeririja su pretili, ali su gosti pobedu overili golom mladog Bajčetića 10 minuta pre kraja.

Liverpul je sada na 6. mestu sa 25 bodova, dok je Aston Vila na 12. mestu sa 18 bodova, 5 bodova više od zone ispadanja.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...