PL: Čelsi prekinuo crnu seriju na povratku klupskoj sezoni, Haverc raspoložen (VIDEO)

Fudbaleri Čelsija uspešno su startovali drugi deo sezone, nakon što je završeno Svetsko prvenstvo u Kataru.

Plavci su na Stamford Bridžu bili bolji od Bornmuta sa 2-0, u sklopu 17. kola Premijer lige.

Najveće zasluge idu namačkom napadaču Kai Havercu, koji je zabeležio gol i asistenciju.

Prvo je u 16. minutu bio na pravom mestu kako bi smestio loptu u mrežu posle dodavanja Sterlinga sa desne strane, da bi je osam minuta kasnije sjajno namestio Mejsonu Mauntu, koji je sa dvadesetak metara odličnim šutem postavio konačan rezultat.

Tako je Čelsi ostvario pobedu nakon šest utakmica, kao i četiri uzastopna poraza u ovom takmičenju! Trenutno zauzima 8. poziciju na tabeli sa 24 osvojena boda.

Zvezda obnovila interesovanje za veliku zimsku želju!

Seol Jong Vu bio je velika želja Crvene zvezde tokom zimskog prelaznog roka, ali pregovori nisu uspešno završeni. Južnokorejski...