Borac demoliran u Čačku od Budućnosti na debiju Đorđa Gagića

Košarkaši čačanskog Borca ubedljivo su poraženi od Budućnosti na domaćem parketu sa 108-79, u 13. kolu regionalne ABA lige.

Tim Vladimira Jovanovića je već u prvoj deonici dostigao dvocifrenu prednost, a nakon manjih oscilacija u rezultatu, ponovo je stečena u završnici poluvremena i nakon toga je samo dodatno rasla.

Nije pomogao ni Đorđe Gagić koji je, nakon što je stigao u klub, odigrao nešto preko 14 minuta i upisao po 2 poena, skoka i asistencije.

Najefikasniji na utakmici bio je Tre Bel-Hejns sa 24 poena, uz 5 asistencija i 4 skoka, dok je Aleksandar Lazić zabeležio 19 poena, 6 skokova i 4 asistencije za goste.

U poraženom timu je iskusni Sava Lešić imao 19 poena, uz 7 skokova i 4 završna dodavanja, a Hanter Hejl poen više.