OD JUNAKA DO TRAGIČARA: Alonso poklonio bod Espanjolu! (VIDEO)

Barselona – Espanjol 1:1 (1:0)

Alonso 7′ – Hoselu 74′

Fudbaleri Barselone i Espanjola remizirali su 1:1 u gradskom derbiju u 15. kolu La Lige. Ćavijev tim dominirao je u svim aspektima igre ali ih je nesmotren potez u finišu koštao trijumfa.

Barselona je odlično počela ovaj meč i vodila već od sedmog minuta nakon pogotka Markosa Alonsa.

Snašao se najbolje u šesnaestercu nakon ubacivanja Kristensena iz kornera.

I u 19. minutu je imao priliku ali je bio neprecizan.

Rafinjin šut je potom izblokiran u 24. minutu. Od tada Barselona je do poluvremena nastavila da dominira sa posedom lopte i samo jednim šutem Espanjola za 45 minuta.

Pogodak Alonsa, bio je jedini u tom delu igre.

Barselona je bila dominantna i u nastavku susreta.

Ipak Markos Alonso u 72. minutu je skrivio penal, koji realizuje Hoselu dva minuta kasnije.

Nizali su se problemi za Barsu jer je u 78. minutu isključen Đordi Alba zbog dva žuta kartona. Ostala su oba tima sa desetoricom kada je isključen i Souza.

Potom je i Kabrera u Espanjolu dobio crveni karton ali je VAR preinačio odluku. U 88. minutu Alvaro Fernandes brani šut Levandovskom.

Barselona nije uspela da preuzme prvo mesto od Reala koji ima bolju gol razliku. Espanjol je sada na bod iznad zone ispadanja.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...