PL: Haland i dalje rešeta, ali Siti sve dalje od titule, Mitrović promašio penal (VIDEO)

U okviru novogodišnjeg programa Premijer lige Mančester siti je na svom terenu napravio kiks protiv Evertona i remizirao 1:1.

Povela je ekipa Pepa Gvardiole preko Erlinga Halanda u 24. minutu i to je 21. gol za Norvežanina ove sezone.

Ipak, u drugom poluvremenu Grej je izjednačio posle 20 minuta igre i ispostavilo se da je to konačan rezultat.

Siti je sad na drugom mestu sa 36 bodova, 4 manje od Arsenala i utakmicom više. Everton je uzeo veliki bod u borbi za opstanak i nalaze se trenutno van opasne zone.

Fulam je kao domaćin savladao 2:1 Sautempton golom Palinje u 90. minutu. Aleksandar Mitrović je promašio jedanesterac u nadoknadi vremena, ali je tim iz Londona došao do velike pobede koja ih je dovela do 7.mesta na tabeli.

Njukasl je odigrao 0:0 sa Lidsom i propustio priliku da dođe do drugog mesta na tabeli, a Kristal palas je u gostima savladao Bormut 0:2.

Novi udarac za Liverpul, korak unazad u borbi za titulu, remi protiv Vest Hema (VIDEO)

U prvoj utakmici 35. kola Premijer lige, izabranici menadžera Jorgena Klopa kao gosti odigrali su protiv Vest Hema nerešeno,...