Šampionski Arsenal prošao pobednički kroz Brajton (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala nemaju nameru da stanu u nameri da vrate titulu Premijer lige.

Izabranici Mikaela Artete su slavili na gostovanju neugodnom Brajtonu 4:2.

Poveli su gosti preko Sake već u 2. minutu, a Odergard je u 39. minutu povećao na 0:2 i to je bio rezultat prvog dela.

Odmah početko drugog dela nkita je povisio na 0:3, a Mitoma je 20 minuta ksnije smanjio na 1:3 i uneo neizvesnost u ovaj meč, ali na kratko.

Već 5 minuta kasnije Martineli je povisio na 1:4 i praktično završio ovaj meč.

Brajton se nije predavao i u 77.minutu je smanjio na 2:4, a postigao je Brajton i treći gol u nadoknadi, ali je poništen.

Arsenal je prvi sa 7 bodova više od Mančester sitija, dok je Brajton na 8. mestu sa 24 boda.

RASPRODAJA U NAJAVI: Leverkuzen za 60 miliona ostaje bez važnog igrača, tri premijerligaša stala u red?

Fudbaleri Bajer Leverkuzena ove sezone su nadomak triple krune. Bundesligu su osvojili, a pokušaće da je završe bez poraza. U...